Rekabetçi kameralı güvenlik pazarında diğerlerine fark atıyoruz

Tarih: 21-01-2019 06:09 750 görüntüleme

Hanwha Techwin Europe’un Genel Müdürü Dr. Bob (H.Y.) Hwang’dan özgüvenli ve olumlu bir Yeni Yıl mesajı.


Dağıtım ortaklarıyla ve lider sistem entegratörleriyle şimdiye kadar hiç olmadığı kadar yakından birlikte çalışmak ve değişen pazar talepleri konusunda sağladıkları geribildirime değer vermek Dr. Bob (H.Y.) Hwang’a göre başarılı bir ürün stratejisi geliştirme bağlamında Hanwha Techwin’e çok büyük getirileri oldu.

Süregiden Başarı

“Son üç yılda önemli bir satış başarısı yakaladık. Kuşkusuz bu başarıyı büyük ölçüde pazarın nasıl değiştiğini gerçekten anlayabilme yeteneğimiz sayesinde elde ettik, değişen pazarı anlayabilmemizse müşterilerimizin geribildirimini dikkate alan satış meslektaşlarımız ve yetenekli ekiplerimizin yardımı sayesinde oldu,” diyen Dr. Bob (H.Y.) Hwang açıkladı:

“Yeni kameralar ve kayıt cihazlarını piyasaya sürmenin yanı sıra, bu bizi günümüzün pazarıyla ilgili çözümler geliştirmek ve dağıtım ortaklarımız ve sistem entegratörlerine rekabetçi bir avantaj sağlamak için üçüncü taraf tedarikçilerle ortaklık etmeye itti.

2019 yılında müşterilerimiz kendilerinin Wisenet kameralı güvenlik çözümlerinden maksimum değer elde etmelerini sağlayacak yeni teknolojilerden yararlanarak pazar lideri olmaya devam edeceğimizden emin olabilirler.”

2019 için yeni ürünler ve çözümler

Hanwha Techwin 2019 yılı boyunca kendisinin Wisenet ürün yelpazesine resmen yeni eklemeler yapacak olsa da şirket aşağıdakiler dahil bu yeni ürünlerin neler olacağı konusunda güçlü işaretler verdi:

  • Çok çeşitli sofistike uygulamalar için heyecan verici yeni fırsatlar sunan Yapay Zeka (AI) ve Derin Öğrenmenin çözüm geliştiriciler tarafından gittikçe daha çok erişilebilir olmasıyla birlikte, Hanwha Techwin, en son Yapay Zeka teknolojisini destekleyen daha fazla ürünleri piyasaya sürmeyi amaçlamaktadır.
  • Son derece başarılı Wisenet X kamera serisinin temelinde yatan Wisenet 5 çipsetinin diğer kamera yelpazelerinde de kullanılacak olmasının yanında, çok daha gelişmiş Wisenet 7 çipsetini piyasaya sürme planları bulunmaktadır.

· Üst uç müşteriler için 3. taraf VMS sağlayıcılarıyla birlikte çalışmaya devam etmenin yanında, orta ölçekli kurulumlar için daha iyi ölçeklenebilirlik ve birlikte çalışabilirlik sunacak Wisenet WAVE Video Yönetim Yazılımının (VMS) güncellenmiş bir sürümü ve aynı zamanda giriş düzeyi, eski ve özel projeler için tasarlanmış olan Smart Security Manager’in (SSM) yeni bir sürümü.

  • Gelecek aylarda piyasaya sürülecek olan yeni ürünlerin temel özelliği tümünün kurulumcuların deneyimini geliştirmek ve faaliyet maliyetlerini azaltmak için tasarlanmış olmalarıdır.

Dikey pazarlar için akıllı çözümler

Hanwha Techwin, perakende ve ulaşım gibi stratejik dikey sektörler için teknoloji ortaklarımızla birlikte geliştirilen mevcut Wisenet çözümlerini tamamlayacak yeni, yenilikçi çözümleri piyasaya sürme fırsatlarını aramaya devam etmeyi amaçlamaktadır.

GÜVENLE ilerliyoruz”

Dr. Bob (H.Y.) Hwang, şirketin Kore mirasının ve “Güvenle İLERLİYORUZ” ana pazarlama sloganının kalbinde yatan Meydan Okuma, Sadakat ve Dürüstlük temel değerlerinin şirketin diğerleri arasından öne çıkmasına yardım ettiğine inanmaktadır.

“Güvenilen bir marka adına sahip olmak için tabi ki sadece rakiplerimizin ürünlerinden daha iyi olan ürünler sunmak veya daha uygun fiyatlı ürünler sunmak yeterli olmamaktadır,” diyen Dr. Bob (H.Y.) Hwang açıkladı: “Bizim aynı zamanda müşterilerimize uzun vadede en yüksek düzey satış öncesi ve sonrası destek sağlamayı da taahhüt etmemiz gerekmektedir.

“Bu bağlamda ‘GÜVENLE ilerliyoruzmesajımız aynı zamanda dağıtım ve çözüm ortaklarımıza saygıyı, kalite ve hizmete tutkumuzu ve bağlılıklarını ödüllendirmek ve onlara rekabet avantajı sağlamak üzere bir paketin bir parçası olarak STEP ortaklarımıza sunduğumuz uzatılmış 5 yıllık Garanti desteğimizi de kapsamaktadır.”

Siber Güvenlik

Rahat olmamaya azimli Hanwha Techwin üçüncü taraf güvenlik ajanslarını ve özel bir siber güvenlik ekibini kullanarak siber güvenlik tehditlerini sürekli takip etme ve test etme niyetini duyurmuştur. Gerektiğinde hızlı bir şekilde en son tehditlere karşı duracak yeni bellenimi kullanıma sürecektir.

2019 ve ötesi

Dr. Bob (H.Y.) Hwang 2019 yılının Hanwha Techwin için önemli bir büyümenin gerçekleşeceği diğer bir yıl daha olacağını tahmin etmektedir. “Güvenlik işimiz için bu zamanlar heyecan verici zamandır. Bu yıl şimdiden yakında Vietnam’daki yeni üretim fabrikamızın tam faaliyete geçtiğinin duyurulmasıyla da iyi başladı. Bu, büyümeye devam eden bir pazarda başarılı ve rekabetçi olmaya devam edeceğimizden emin olmamın birçok nedenlerinden sadece biridir. Hanwha Techwin olarak biz “GÜVENLE ilerliyoruz.”

Hanwha Techwin Hakkında:

Hanwha Techwin (önceden Samsung Techwin), IP video, analog ve hibrit sistemler için kameralı güvenlik çözümlerinin lider tedarikçisidir. Şirketin yenilik geçmişi temelinde Hanwha Techwin, gelişmiş ileri cihazlar ve video analizinde gelişmeyi sürdürmek gibi profesyonel güvenlik uygulamaları için performans, güvenilirlik ve etkin maliyetin yüksek düzeyleriyle çözümler sunmaya adanmıştır.

www.hanwha-security.eu

Rekabetçi kameralı güvenlik pazarında diğerlerine fark atıyoruz
 
Rekabetçi kameralı güvenlik pazarında diğerlerine fark atıyoruz başlıklı yazıyı paylaşın...